Denizbank’tan Özel Transfer Kredi Fırsatı!

Ülkemizdeki emeklilerin zor şartlarda yaşamaya çalıştığı muhakkak. Bu durumda emekli vatandaşın başvurduğu krediler de farklı bankalarda tabiri caizse dallanıp budaklanıp vatandaşa ödeme güçlüğü çıkartabilmektedir.

Maaş günü ile kredi ödemelerini denk getiremeyen ve bu duruma bir son vermek isteyen, farklı bankalardaki borçlarını tek çatı altında toplayarak kafasının rahat olmasını isteyen, nakit akış dengesini artık oturtmak isteyen emekli vatandaşlar için Denizbank emeklilere özel transfer kredi hazırladığını duyurdu.

Denizbank tüm kredi borçlarını ve emekli maaşını kendisine transfer eden emeklilere aylık yüzde 1,14 faiz oranından kredi olanağı tanıyor. Üstelik kredilerin vadesini de 48 aya kadar uzatmış durumda.

Örnek Hesaplamalar!

Denizbank’tan transfer kredi kullanan emekli vatandaş, diğer bankalardaki kredi borçlarını kapatma ve sadece bir bankaya uygun faiz oranından borçlanma olanağı yakalıyor. Bu kapsamda Denizbank’tan 5 bin Türk Lirası kredi kullanan vatandaşın borcunu 12 ayda ödemek istemesi durumunda aylık 455 Türk Lirası taksitlerle aldığı krediyi bankaya geri ödeme olanağı olacaktır. Bu kredi dahilinde bankanın müşteriden tahsil edeceği kredi tahsis ücreti 25 Türk Lirası’dır.

5 bin Türk Lirası 12 ay vadeli transfer kredinin müşteriye maliyeti yıllık yüzde 18,89 seviyesinde gerçekleşecektir. Daha yüksek meblağlarda ve uzun vadelerde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar de Denizbank transfer kredi kapsamında likidite edinebilmektedirler.

Denizbank transfer kredi uyarınca 10 bin Türk Lirası kredi edinen ve borcunu 48 ayda bankaya geri ödemek isteyen bir vatandaşın aylık ödeyeceği taksit tutarı 286 Türk Lirası’dır. Denizbank transfer kredi kapsamında 10 bin Türk Lirası kredi edinen müşterisinden 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir.

Kredi vadesi ve mablağı değişkenlik arz etse dahi bankanın transfer kredi kapsamında emekliler için belirlediği aylık faiz oranı yüzde 1,14 seviyesinde sabittir.

Diğer bankaların kredi kampanyaları için Krediler kategorimize göz atabilirsiniz.