Denizbank’tan Yüzde 75’e Kadar Konut Kredisinde 300 Aya Kadar Vade!

Türkiye’de hizmet veren köklü bankalardan bir tanesi olan Denizbank, ekspertiz raporunda belirlenen değerin yüzde 75’ine kadar konut kredisi ile herkesi ev sahibi yapıyor.

İster eşiniz ile, ister arkadaşınız ile, isterseniz de aileniz ile ortak bir ödeme planına dahil olarak konut sahibi olma imkanı sunan Denizbank, ekspertiz raporunda belirlenen konut değerinin yüzde 75’ine kadar konut kredisi imkanı sunuyor. “Ortak Mortgage Kredisi” adı verilen kampanya ile birlikte artık ev sahibi hayallerinizi ertelemek yerine gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ortak konut tapularında her birey, tapu üzerinde olan hakkının yüzdelik dilimine oran ile kredi kullanımı yapabiliyor. İster 2, ister 4 ortaklı bir tapu olsun; herkes kendi payına düşen miktar için Denizbank Konut Kredisi’nden faydalanabiliyor. Tapu üzerinde ortak olan her birey, kendisine özel vade seçeneği belirleyerek, kendisine özel bir konut kredisi ödeme planı oluşturabiliyor.

300 aya kadar vade seçeneği sunan Denizbank, maksimum dört ortaklı tapular için kredi olanağı sunarken, her ortak için ayrı bir konut kredisi hesaplama yöntemi sunuyor. Gelir miktarına göre vade seçeneklerinden faydalanmak imkanı sunan Denizbank, en uygun konut kredisi ile ortaklaşa ev sahibi olmanızın önünü açıyor.

Denizbank Ortak Mortgage Konut Kredisi Maliyetleri

Denizbank’tan eşiniz ile, aileniz ile ya da arkadaşlarınız ile ortak bir ev sahibi olmak için, maksimum 4 ortağa kadar kredi temin edebiliyor, 300 aya kadar olan vade seçeneklerinden kendinize en uygun olanı tercih edebiliyorsunuz. Her ortak, tapu üzerinde sahip olduğu hak yüzdesi kadar krediden faydalanabiliyor iken; tüm kredilerden kredi miktarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti temin ediliyor. Taşınmaz Rehin Ücreti ve Ekspertiz ücreti olmak üzere toplam 848,68 Türk Lirası tutarında “diğer ücretler” eklenmesi ile birlikte; 0 ila 24 ay arasında kredi vade seçeneği tercih edenler aylık yüzde 0,89 oranında faiz ile kredi temin edebiliyor. Vade seçeneği 25 ila 36 ay arasında olanlar aylık yüzde 0,95 oranında faizden,  37 ila 60 ay arasında olanlar aylık yüzde 0,99 oranında faizden, 61 ila 120 ay arasında olanlar aylık yüzde 1,12 oranında faizden, 121 ila 300 ay arasında olanlar ise aylık yüzde 1,17 oranında faizden faydalanabiliyor.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.