Düşük Faizli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Şekerbank’ta!

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile Şekerbank’tan rahatlıkla ihtiyaç kredisi temin edebilirsiniz.

Şekerbank düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınız için gerekli finansmanı sağlıyor. Kredi notunuzun ve gelir durumunuzun yeterli olması halinde kredi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmayan Şekerbank, onaylanan ihtiyaç kredinizi hızlı bir şekilde temin etmenize de yardımcı oluyor.

Kredi başvurusunda gerekli belgeleri yanınıza alarak size en yakın Şekerbank şubesinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ya da Şekerbank’a ait resmi internet sitesine giriş yaparak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank’tan 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi İçin Ödeme Planı

Şekerbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz ve bu ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,61’e tekabül etmektedir.

48 ay vade seçeneği ile 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için ödeme yapılacak aylık taksit tutarı da, aylık yüzde 1,61 oranındaki sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde 312,52 Türk Lirası olacaktır. Bu ödeme planı dahilinde toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 15 bin 433,13 Türk Lirası olacaktır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.