Düşük Faizli 48 Ay Vadeli 30.000 TL Taşıt Kredisi ING Bank’ta!

ING Bank tarafından düzenlenen taşıt kredisi ürünü ile birlikte 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

ING Bank, taşıt kredisi ürününüzü 3 aydan 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor. Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de 8 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için taşıt kredisi imkânı sağlayan ING Bank, temin edilecek kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talebinde bulunuyor. Kredi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmayan ING Bank, satın alınacak araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası uygulamasını zorunlu tutmayan ING Bank, yapacağınız kredi başvurusu için ortalama 1 iş günü içinde sonuçlandırarak aracınıza kavuşmanıza olanak sağlıyor.


ING Bank’tan 30.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan 48 ay vade tercihi ile 30 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi çekmeniz halinde, ING Bank aylık yüzde 1,34 oranında sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları ile 902 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Bu kredi ödeme planı, 7 Ekim 2017 Cumartesi tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait internet sitesi üzerinden temin edilerek Kredi Haberi ziyaretçiler için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/tasit-kredisi

Aynı zamanda Kredi Haberi’nde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun kredi çözümleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, aylık gelir durumunuza ve ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğine göre kredi temin edebilirsiniz.