Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Fibabanka’da

Fibabanka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri eşliğinde rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. İşte Fibabanka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Fibabanka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde, avantajlı faiz oranları ve 48 aya varan uzun taksit seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini rahatlıkla temin etmenize olanak sağlıyor. Beyaz eşya alışverişinden, mobilya alışverişine kadar, tadilat masraflarından, eğitim giderlerine, sağlık harcamalarına kadar birçok harcamalarınız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Fibabanka, avantajlı faiz oranları eşliğinde ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Asgari olarak bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlayan Fibabanka, 10 bin Türk Lirası’na kadar olan ihtiyaç kredileri için aylık yüzde 1,49 oranında faiz uygulaması gerçekleştirirken, 10 bin Türk Lirası’ndan 30 bin Türk Lirası’na kadar olan ihtiyaç kredileri için de aylık yüzde 1,45 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor.


10 Bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneği tercih edilmesi halinde aylık yüzde 1,45 oranında faiz uygulaması gerçekleştiren Fibabanka, 376 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksitler ile kredi ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Bu kredi hesaplaması, 18 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile oluşturulmuştur.

http://fibabanka.com.tr/bireysel/faiz-ucret-ve-komisyonlar/faiz-oranlari/bireysel-kredi-faiz-oranlari/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi ile ihtiyaç kredileri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.