Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Garanti Bankası’nda

Düşük faizli ihtiyaç kredisi ile birlikte ihtiyaç duyduğu nakit desteğini sağlamak isteyen vatandaşlar için özel hazırlanan kampanya, Garanti Bankası vasıtasıyla sunuluyor.

48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranları eşliğinde sunulan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ile birlikte tüm ihiyaçlarınıza hızlı çözüm üretebilirsiniz. Eğitim masrafları, sağlık masrafları, tadilat masrafları, beyaz eşya masrafları, tatil masrafları, dekorasyon masrafları gibi tüm masraflarınız içni temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisini Garanti Bankası şubelerinden, Garanti Bankası mobil bankacılık üzerinden, Garanti Bankası internet sitesi üzerinden ve Garanti Bankası ATM’lerinden başvurarak temin edebilirsiniz.

Başvuru aşamasında herhangi bir ön kefil talebi sunmayan Garanti Bankası, kredi tutarınızı 48 aya kadar vadelendirerek rahat bir ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Garanti Bankası şubelerinden gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurularında nüfus cüzdanı ya da denginde bir belge, gelir durumunuzu gösteren bir belge ve ikâmet adresinizi gösteren bir belge talep eden Garanti Bankası, ortalama 24 saatlik süre içerisinde kredinizi sonuçlandırarak kredi sonucunuzu tarafınıza SMS ile bildiriyor.

Türkiye’nin en çok kredi kampanyası düzenleyen bankalarından bir tanesi olan Garanti Bankası’ndan kredi temin etmek istiyorsanız, size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ya da Garanti Bankası bireysel bankacılık sisteminden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun ihtiyaç kredisini bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.