Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi’de!

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde 48 aya kadar taksitlendirilebilen kredinizi aylık yüzde 1,45’ten başlayan düşük faiz oranlarıyla temin etmenizi sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası, hem internet üzerinden, hem de şubelerden yapacağınız kredi başvurularında oldukça düşük tutarlarda masraflar eşliğinde nakit probleminizi çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Farklı bankalarda yer alan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak, rahat bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan banka, aynı zamanda uzun vade süreleri eşliğinde ödemelerinizin düşük tutarlara tekabül etmesine de olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisi temin etmek için kredi başvurunuzu cep telefonunuza indireceğiniz mobil bankacılık uygulaması vasıtasıyla, bankaya ait resmi internet sitesine giriş yaparak, size en yakın banka şubesini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı sonuçlandırılan kredi sistemi sayesinde, onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktarabilir, kredinizi hemen kullanabilirsiniz.


Yapı Kredi Bankası 24 Ay Vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan çekeceğiniz 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ürününün tutarının 5 bin Türk Lirası seviyesinde olması halinde banka tarafından uygulanan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1,54’e tekabül etmesi halinde, 25 Türk Lirası tutarında tahsil edilecek olan kredi tahsis ücreti ile birlikte yapacağınız aylık taksit ödemesi 259,83 Türk Lirası’na, toplam yapacağınız geri ödeme 6 bin 235,92 Türk Lirası’na, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 25,2563’e tekabül edecektir.

Bu kredi ödeme planı, 1 Şubat 2018 Perşembe günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.