Eğitim Finansmanınız Ziraat Katılım’da!

Hem yurt içinde, hem de yurt dışında alacağınız kendi ya da çocuğunuzun eğitimi için nakit ihtiyacı duyuyorsanız, Ziraat Katılım Bankası uygun kâr oranları ve uzun vade seçenekleri ile yardımınıza koşuyor.

Mesleki kurslardan, bilimsel araştırmalara, üniversite hazırlığından, okul takviyesi harcamalara kadar aklınıza gelebilecek tüm eğitim masrafları için temin edebileceğiniz Ziraat Katılım Bankası Eğitim Finansmanı için size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesine başvuru yapabilirsiniz. Uygun kâr payı oranları ile birlikte temin edebileceğiniz Eğitim Finansmanını 48 aya kadar vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek vadelendirebilir, bu sayede harcamalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Eğitim Finansmanı Ödeme Planı

10 bin Türk Lirası tutarndaki eğitim finansmanı ihtiyacınız için Ziraat Katılım Bankası 48 ay vade seçeneği tercih etmeniz taktirinde aylık yüzde 1,15 oranında kâr payı uygulaması yaparak 286,28 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturuyor. Eğer finansman ihtiyacınız 5 bin Türk Lirası olursa, 48 ay vade seçeneğindeki kâr payı uygulaması yine aylık yüzde 1,15 olurken, aylık taksit tutarınız 143,14 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Ziraat Katılım Bankası Eğitim Finansmanı Başvurusu

Ziraat Katılım Bankası’ndan eğitim finansmanı talep etmek için size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesini nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuza ait fotokopi, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgesi ve temin edeceğiniz eğitime dair düzenlenmiş proforma faturayı alarak ziyaret edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler bulabilmek adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.