Enpara’dan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank‚ın şubesiz bankacılık ve internet bankacılığı kuruluşu olan Enpara.com, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte masrafsız, kefilsiz ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Türkiye’de internet bankacılığına farklı bir bakış getiren Enpara.com, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte masrafsız bir ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. „1 Kuruş Masraf Yok“ sloganı ile tanıtılan ihtiyaç kredisi kampanyası, acil nakit ihtiyaçlarınız için pratik bir çözüm üretmenize olanak sağlıyor.

Minimum ihtiyaç kredisi tutarının bin Türk Lirası olduğu Enpara’da maksimum talep edilebilen ihtiyaç kredisi tutarı ise 30 bin Türk Lirası’na tekabül ediyor. 12 aya kadar olan faiz seçenekleri için aylık yüzde 1,43 oranında faiz uygulaması yapan Enpara, vade süresini uzattıkça faiz oranını aşağı yönlü çekiyor. 24 ay vade seçeneğine aylık yüzde 1,40 oranında faiz uygulaması yapan Enpara, 36 ay vade seçeneğine aylık yüzde 1,38 oranında, 48 ay vade seçeneğine ise aylık yüzde 1,35 oranında faiz uygulaması yapıyor.

Düşük faiz üzeirnden, masrafsız, şubeye gitmeden ve sigortasız bir şekilde temin edebileceğiniz Enpara ihtiyaç kredisi için Enpara’nın internet sitesine girerek başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Enpara’dan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde aylık 301 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz. 36 ay vade seçeneğinizde aylık taksit tutarınız ise 370 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Siz de internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin edebilirsiniz.