Fibabanka 120.000 TL Konut Kredisi Kredi Başvurusu, Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Fibabanka düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte sabit gelir durumuna sahip olan her ailenin kendine ait bir konuta sahip olması için gerekli nakit desteğini sağlıyor.

120 aya kadar vadelendirme seçeneği sunan Fibabanka, satın almayı düşündüğünüz konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. Oldukça avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte kredi temin etmenize olanak sağlayan Fibabanka, kredi notunuzun yeterli olması, aylık belgelenebilir gelir miktarınızın yarısını ödeme yapacağınız kredi taksitlerinin geçmemesi halinde ön kefil şartı olmadan konut kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Hemen size en yakın Fibabanka şubesini yanınıza nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet adresinizi gösteren belgenizi ve satın alacağınız konutun tapu fotokopisini alıp giderek konut kredisi için kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka vade süresi boyunca satın aldığınız ev üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek konut krediniz için gerekli teminatı sağlamaktadır.

Fibabanka 120 Ay Vadeli 120.000 Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Hayalini kurduğunuz ev için Fibabanka’dan rahatlıkla konut kredisi temin edebilirsiniz. Konut finansmanı aşamasında 120 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,29’a tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 2 bin 53,59 Türk Lirası’na denk gelmektedir. Bu ödeme planı dahilinde yapacağınız toplam geri ödeme miktarınız da 246 bin 430,49 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 20 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://fibabanka.com.tr/kr-edi-he-sap-to-ol.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.