Fibabanka Kiraz Hesapta İlk İki Ay Yüzde 12,25 Hoş Geldin Faizi

Fibabanka, Kiraz Hesap kampanyası ile birlikte hesabınıza yatıracağınız birikiminize ilk iki ay hoş geldin faizi olarak yüzde 12,25 faiz oranından faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Fibabanka, geniş bir müşteri portföyüne sahip olabilmek adına başlattığı Kiraz Hesap kampanyası ile birlikte, mevduat hesabını Fibabanka’ya taşıyan herkese ilk 60 gün boyunca yüzde 12,25 oranında hoş geldin faizi ile kapılarını açıyor. Avantajlı faiz oranları ile birlikte birikim yapmanıza destek olan Fibabanka, 60 günlük sürenin devamında ise aylık yüzde 10 oranında faizler ile birikimlerinizi desteklemeye devam ediyor.

Bütçenize özel faiz oranlarından faydalanarak, gecelik vadeli mevduatta günden güne artan birikimlerinize istediğiniz zaman ilave yapabileceğiniz gibi, EFT, havale ya da para çekme gibi işlemlerinizi de özgürce yapabilirsiniz. Vadesiz bir hesapta birikim yaparken elde ettiğiniz tüm likidite avantajları vadeli hesabınız ile birlikte de sunan Fibabanka, minimum 3 bin Türk Lirası maksimum 500 bin Türk Lirası tutarındaki yatırımlarınızı büyütmek ve değerlendirmek için olanak sunuyor.

Fibabanka üzerinde açacağınız mevduat hesabı ile birlikte ilk 60 gün yüzde 12,25 oranında hoş geldin faizi, devamında ise aylık yüzde 10 oranında faiz ile yatırımlarınızı yükseltme şansı yakalayabilirsiniz. Sadece bireysel hesaplar için sunulan Kiraz Hesap ile birlikte faturalarınızın, kredi kartlarınızın ya da kredi ödemelerinizin düzenli ödeme talimatı ile ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kiraz Hesabınızı açtırmadan önce detaylı bilgi edinmek isterseniz size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilir, Fibabanka internet sitesini inceleyebilir ya da Fibabanka Telefonla Bankacılık hizmetini arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.