Fibabanka’dan 120 Ay Vadeli Konut Kredisi!

Fibabanka, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Uygun faiz oranları ve bütçenize göre ödeme planlarıyla konut kredisi temin etmek için size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz. İşte tüm detaylar!

120 aya varan vade seçenekleri ile konut kredisi olanağı sağlayan Fibabanka, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz konut için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. Kira öder gibi ev sahibi yapan konut kredisi sayesinde uzun dönemlerde düşük tutarlarla ödeme yaparak bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz.

Kredi başvurusu aşamasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızın yazılı olduğu kimliğiniz, sürücü belgeniz ya da pasaportunuzun fotokopisi ile birlikte yanınızda olmasını talep eden Fibabanka, aynı zamanda çalışma durumunuza göre düzenlenmiş maaş bordrosu, maaş cüzdanı gibi gelir belgenizi ve ikâmet ettiğiniz adresin belirlenmesi için elektrik, doğalgaz, su ya da telefon faturalarından bir tanesinin yanınızda olmasını talep ediyor.

Satın alacağınız ev için temin edeceğiniz konut kredisi için herhangi bir ön kefil talebi aramayan Fibabanka, yanınızda getireceğiniz gayrimenkul tapu fotokopisi ile birlikte ekspertiz değeri belirleyerek temin edebileceğiniz konut kredisi tutarını belirliyor.

Güncel konut kredisi kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.