Fibabanka’dan 1.25 Faizli Taşıt Kredisi

Son zamanlarda düzenlediği kampanyalar ve emeklilere yaptığı 500 TL promosyon ödemesi ile müşteri hacmini genişletmeyi başaran Fibabanka, şimdi de hem sıfır, hem de ikinci el otomobiller için taşıt kredisi olanağı sunuyor. İstediğiniz her araç için kullanabileceğiniz taşıt finansmanını 48 ay vade seçeneği ile geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz. 

Maksimum 48 aya kadar vade olanağı sağlayan Fibabanka, taşıt bedelinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı için en fazla yüzde 70 oranında, 50 bin Türk Lirası’nın üstüne geçen kısmı için de en fazla yüzde 50 oranında kredilendirme yaparak, hayalinizdeki otomobile kavuşmanıza olanak sağlıyor.

Fibabanka Taşıt Kredisi Başvurusu

Hem sıfır, hem de ikinci el otomobiller için taşıt kredisi başvurusu gerçekleştirmek için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınız fotokopisi ile birlikte bulunması gerekiyor. Bordrolu bir çalışan iseniz, son aya ait maaş bordronuzun yanınızda olması gerekiyor. Bir firma da ortak iseniz de; vergi levhasının fotopokisi ve geçmiş dönem 3 yıla ait onaylanmış bilançonuzun ve gelir tablonuzun yanınızda bulunması gerekiyor.

Eğer alacağınız otomobil sıfır bir otomobil ise, proformorfa faturanızın, ikinci el bir otomobil ise de ruhsat fotokopisinin yanınızda bulunması Fibabanka’nın başvuru esnasında talep ettiği belgeler arasında yer alıyor.

Fibabanka Sıfır Araç İçin Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Fibabanka, sıfır kilometre bir otomobil alırken, 12 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,25 oranında, 13 aydan 24 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,29 oranında, 25 aydan 36 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,35 oranında, 37 aydan 48 aya kadar olan vade seçeneklerinde ise aylık yüzde 1,39 oranında faiz uygulaması yapıyor.

Fibabanka İkinci El Araç İçin Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Eğer satın alacağınız otomobil ikinci el bir otomobil ise, kasko değerine göre belirlenen kredi tutarınıza 12 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,35 oranında, 13 aydan 24 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,39 oranında, 25 aydan 36 aya kadar vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,45 oranında, 37 aydan 48 aya kadar olan vade seçeneklerinde ise aylık yüzde 1,49 oranında faiz uygulaması yapıyor.

Siz de hayalinizdeki otomobile sahip olmak için için finansman ihtiyacı duyuyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki kredilere göz atarak, hayalinizdeki otomobile sahip olmak için önemli bir adım atabilirsiniz.