Fibabanka’dan 40.000 TL Taşıt Kredisi!

Fibabanka, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanız için gerekli nakit desteğini sağlıyor. Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için temin edebileceğiniz Fibabanka taşıt kredisine dair tüm detaylar Kredi Haberi’nde!

Size sadece otomobilinizi seçmenizin kaldığı Fibabanka taşıt kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz araba için gerekli nakit desteğini 48 aya varan vade seçenekleri ile temin edebiliyorsunuz.

Hayalini kurduğunuz otomobilin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’i kadar temin edilebilen Fibabanka taşıt kredisi, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’si kadar temin edilebiliyor.

Taşıt kredi başvurusu aşamasında sıfır kilometre otomobiller için proforma talebinde bulunan Fibabanka, ikinci el otomobillerin de ruhsat fotokopilerinin yanınızda olmasını talep ediyor. Ayn ızamanda nüfus cüzdanınızın, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin ve ikâmet adresinizi gösteren belgenizin yanınızda olması da başvuru sürecinizi hızlandıracaktır.

Fibabanka’dan 40 bin Türk Lirası Taşıt Kredisi

Fibabanka’dan temin edeceğiniz 40 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için aylık yüzde 1,39 oranında uygulanacak faiz oranı ile birlikte 48 ay vade seçeneğinde taksit tutarınız bin 217 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Siz de güncel kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinmek için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.