Fibabanka’dan İnternetten Onaylanan Acil İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, düzenlediği acil ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte, acil nakit ihtiyaçlarınızı hızlı çözüme kavuşturuyor. İşte Fibabanka’nın internet üzerinden düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Fibabanka, eğitim, sağlık, tadilat, dekorasyon, beyaz eşya, telefon, bilgisayar, ev mobilyası, tatil gibi tüm masraflarınızda internet sitesi üzerinden hızlıca temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Minimum başvuru tutarı 3 bin Türk Lirası olan ihtiyaç kredisi, 48 aya varan vade seçenekleri içeriyor. Fibabanka maksimum 30 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi temin ederken aylık yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ile ödeme planınızı oluşturuyor.

Başvuru aşamasında herhangi bir ön kefil talebinde bulunmayan Fibabanka, internet üzerinden kefilsiz ve evraksız bir şekilde ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. 3 bin Türk Lirası ila 5 bin Türk Lirası arasındaki kredi başvurularınız için maksimum 24 ay vade seçeneği sunan Fibabanka, 5 bin Türk Lirası’ndan 30 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi başvurularınız için de 48 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

Siz de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı gösteren nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportunuzun fotokopisi, gelir durumunuzu gösteren gelir belgesi, ikâmet adresinizi gösteren son 2 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası ile birlikte Fibabanka şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi acil ihtiyaçlarınız için Fibabanka’nın internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizin krediler kategorisinde yer alan kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilir, bütçe planlamanıza göre kredi başvurusu yapabilirsiniz.