Fibabanka’dan Konut Kredisi Alın, 10 Yılda Geri Ödeyin

Fibabanka, 10 yıla yani 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde sahip olmak istediğiniz evi satın almanıza yardımcı oluyor ve bütçenize uygun bir ödeme planı çıkartıyor.

10 yıla kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en doğru kararı vererek, kendinizi yormadan bir konut sahibi olmak istiyorsanız size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebilen Fibabanka Konut Kredisi, sabit faiz üzerinden Fibabanka müşterilerine sunuluyor. Bireysel olarak satın alacağınız konutlar ise BSMV ve KKDF tutarlarından muaf tutulurken, bütçenize en uygun ödeme planı eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Ön kefil şartı aramayan Fibabanka, erken ödeme yapmanız taktirinde temin ettiğiniz kredinin ana parasının yüzde 2’sine tekabül eden kısmı kadar erken ödeme komisyonu tahsil ediyor. Teminat olarak satın alacağınız konuta ipotek tesisi gerçekleştiren banka, başvuru aşamasında T. C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi ve satın almak istediğiniz konuta dair tapunun aslı ve fotokopisinin yanınızda olmasını talep ederken; çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunu, firma ortakları için de son üç yıl içerisinde düzenlenmiş ve son 3 yılı kapsayan onaylı bilanço ve gelir tablosunu, Ticari Sicil Gazetesi’nin fotokopisini, vergi levhasının fotokopisini gelir belgesi olarak talep ediyor.

Sizde internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bankalar tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyalarına göz atıp, sizin için en uygun konut kredisini bulabilir, sahip olmak istediğiniz konut için önemli bir adım atabilirsiniz.​​