Garanti Bankası Yaza Özel İhtiyaç Kredisi

Yazla beraber bankalar da kredilerde bazı kampanyalara gitmeye başlamışlardı. Birçok banka yaza özel ihtiyaç kredileriyle, müşterilerin yazın artan ihtiyaçlarını karşılamaya finansal destek vermekteydiler.

Yaza özel ihtiyaç kredileri veren Garanti Bankası, ilk dönem için %1,25 gibi faiz oranları uygularken, yaz ortasında faiz başlangıcını düşürerek %1,19’dan başlayan faiz oranları uygulamaya başlamıştır. %1,19’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren bankanın kredi üst limiti 50 bin TL olarak belirtilmiştir.

Tüm ihtiyaçlarınız için faydalanabileceğiniz kredi, 50 bin TL’lik krediler için %1,19 faiz oranı, 25 bin TL’lik krediler için %1,32 faiz oranları, son olarak 10 bin TL’lik kredi içinse %1,47’lik faiz oranları uygulamaktadır.

Yaza özel bu fırsat için, ihtiyaç kredisi başvurusunu Garanti cep uygulamaları, internet şubeleri, şubeler, telefon bankacılığı gibi yollarla gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisi için örnek bir ödeme planı oluşturulursa 25 bin TL’lik kredi için 36 ay vade süresi ile aylık taksitler, 915,50 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i olan 125 TL’dir. 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisi için 36 ay vade ile aylık taksitler 1786,02 TL’dir. Kredi tahsis ücretiyse 250 TL’dir.

Krediye başvurmadan önce kredi riskini öğrenmeniz, ödeme planı ve çekebileceğiniz kredi miktarı için önemlidir. İhtiyaç kredisi sayfasından bu bilgiyi öğrenebileceğiniz link mevcuttur. Kredi için sizden ayrıca sigorta masrafları ve vergi ücretleri de tahsil edilebilir. Krediye başvurmanız halinde, istenen belgelerin listesine Garanti Bankası web sitesinden ulaşabilirsiniz.