Garanti Bankası’ndan Bahar Kredisi

Türkiye’nin en çok ödül kazanan ve en geniş müşteri portföylerinden bir tanesine sahip olan Garanti Bankası, bahara özel 48 ay vadeli ve aylık yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranları ile Bahar Kredisi’ni sunuyor.

Garanti Bankası, 1 ay ile 48 ay arasındaki vade seçeneklerinde aylık yüzde 1,16’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunarak, ihtiyaçlarınızı acil çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Garanti İnternet ve Garanti Cep aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bahar kredisi için, aynı zamanda size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası, 25 bin Türk Lirası tutarındaki nakit talebinizi 48 ay vade seçeneği ile temin etmek istemeniz halinde aylık yüzde 1,36 oranında faiz uygulayarak, 755,23 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme yapmanıza olanak sağlıyor. 50 bin Türk Lirası tutarındaki nakit talebinizi 48 ay vade seçeneği üzerinden talep etmeniz halinde ise faiz oranını aylık yüzde 1,19 olarak uygulayan banka, bin 446,27 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Garanti Bankası’ndan temin edeceğiniz kredi için internet ve mobil üzerinden yapacağınız başvurularda üst limit 25 bin Türk Lirası iken, bu limitin üzerinde kalan kredi talepleriniz için size en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeniz gerekiyor.

Güncel kredi kampanyalarına krediler kategorisinden göz atarak, avantajlı faiz oranları ve uygun vade koşulları eşliğinde acil nakit ihtiyacınızı tercih ettiğiniz bir bankadan karşılayabilirsiniz.