Garanti Bankası’ndan Günlük Krediyle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin!

Garanti Bankası düzenlediği Avans Hesap kampanyası ile birlikte hesabınızda her zaman paranızın olmasına ve acil nakit ihtiyacı yaşadığınızda sorunlarınızı hızlı çözümenize olanak sağlıyor. 

Avans Hesap ile birlikte hesabınızdaki nakit miktarınız tükendiğinde dahi nakit çekmeniz mümkün. Ödemelerinizi aksatmadan gerçekleştirmek için sunulan bu sistem sayesinde kısa süreli olan nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Hesabınızda ödemelerinize ya da acil nakit ihtiyacınıza yetecek kadar nakit olmadığı taktirde Avans Hesap limitinizden nakit temin edebilirsiniz.

Avans Hesap’tan temin ettiğiniz nakit için, geride kalan gün sayısına oranla faiz ödersiniz. Ödeme yaptığınız gün ile nakit çekimi yaptığınız gün arasında kaç gün geçtiyse, hesabınıza bu süre zarfı kadar faiz uygulaması yapılmaktadır.

Hesabınıza nakit girişi olduğunda, ödemenizi otomatik olarak gerçekleştiren Garanti Bankası, Avans Hesap limitiniz doğrultusunda dilediğiniz kadar nakit kredi çekimi yapmanıza olanak sağlıyor.

Avans Hesap’tan temin edeceğiniz 100 Türk Lirası tutarında acil nakit desteği için faiz olarak günlük sadece 7 kuruş ödeme yapmakttasınız. Ve bu 7 kuruşluk faiz tutarına BMSV ve KKDF masrafları da dahildir.

Siz de size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek Avans Hesap başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda Garanti İnternet bölümüne giriş yaptıktan sonra başvurular bölümünden kredi, devamında ise Avans Hesap bölümünü tıklamanız başvuru için yeterli olacaktır.

Güncel kredi kampanyalarına göz atmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyebilirsiniz.