Garanti OTOM İle Düşük Faizli Taşıt Kredisi!

Garanti Bankası’nın yeni hizmetlerinden bir tanesi olan Garanti 444OTOM ile, taşıt kredisi çekmeden önce alacağınız arabaya özel kredinizi hesaplatın, kazançlı çıkın.

Garanti Bankası’nın yeni hizmetlerinden bir tanesi olan 444OTOM ile otomobil satın almadan önce çekeceğiniz taşıt kredisi için hesaplama yaptırabilirsiniz. Cep telefonunuzun arama bölümüne girerek 444 6866 numaralı telefonu aramak, taşıt kredisi hesaplaması için yapmanız gereken tek şey.

En uygun taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak için; alacağınız sıfır kilometre otomobiller için marka ve modele göre, ikinci el otomobiller için de plaka ve şase numarasına göre kredi hesaplayan Garanti Bankası, uygun vade koşulları ve düşük faiz oranları ile birlikte sizi araç sahibi yapıyor.

Taşıt Kredisi çekmeden önce ne kadar kredi çekmeniz gerektiğini hesaplatmak için 444 6866(OTOM) no’lu telefonu arayarak kredinizi hesaplatabilirsiniz. Bu hesaplamayı yapmak ve taşıt kredisi çekmek için Garanti Bankası müşterisi olmanız da gerekmiyor

Garanti Otom Kredisi Nasıl Çekilir?

  1. Cep telefonu ya da sabit telefon üzerinden 444 6866’yı arayın.
  2. Başvuru adımını geçerek, müşteri temsilcinize bağlanın.
  3. Sıfır araç düşünüyorsanız marka ve model detaylarını müşteri temsilcinize verin. Eğer almayı düşündüğünüz araç ikinci el bir araç ise plaka ve motor/şasi numarası bilgilerini müşteri temsilcinize verin.
  4. Taşıt krediniz için talep ettiğiniz vade süresini ve kredi tutarını bildirin.
  5. Müşteri temsilcisi tarafından size sorulan sorulara doğru cevap verin. (Aylık gelir miktarınız ile ilgili sorulan soruya, gelir belgenizde yazan tutar doğrultusunda cevap verin.)
  6. Başvurunuz değerlendirilip, telefonu kapatmadan önce size bildirilecektir.

Başvurunuzun onaylanması halinde yapmanız gereken tek şey, müşteri temsilcisi tarafından size bildirilen belgeler ile birlikte size en yakın Garanti Bankası Şubesi’ne gitmeniz olacaktır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan talep edeceğiniz 20 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi için, 36 aylık vade seçeneğinde aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulanacaktır. 105 Türk Lirası tutarında kredi tahsis ücreti, 200 Türk Lirası tutarında sigorta ücreti, olmak üzere toplam kredi masrafınız 305 Türk Lirası’na tekabül edecek olup, yıllık kredi maliyet oranınız yüzde 23,2919 oranında olacaktır. Aylık 750,79 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile temin edeceğiniz taşıt kredisini geri ödeyebilirsiniz.

Taşıt kredisi için diğer bankalar tarafından düzenlenmiş kampanyalara göz atmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.