Garanti Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası Sunuyor

Garanti Bankası’nın konut kredisi kapsamında düzenlediği kampanyalardan bir tanesi de sabit faizli konut kredisi kampanyası. Taksit tutarlarının sabit olarak kaldığı bu konu kredisinden faydalanarak, yapacağınız ödeme planını sabit tutar üzerinden oluşturarak, rahatlıkla bir konut sahibi olabilirsiniz.

Tam 240 aya kadar vade seçeneği sunan Garanti Bankası, kira öder gibi konut sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Sadece Türk Lirası cinsinden kullanılabilecek olan konut kredisi için kendi ödeme planınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar finansman desteği sağlayan Garanti Bankası, ön kefil şartı aramıyor. Konut kredisi temini aşamasında satın alınacak olan konutun üzerine ipotek tesisi ile teminat sağlayan Garanti Bankası, kredi ödemenizin bitmesi ile birlikte konutun size transfer edilmesini sağlıyor.

20 yıla, yani 240 aya kadar vade seçenekleri barındıran Garanti Bankası Konut Kredisi aylık yüzde 1,19 oranındaki sabit faiz üzerinden ödeme planınızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Hem inşaatı bitmiş konutlar, hem de inşaatı devam eden konutlar için temin edebileceğiniz konut kredisi ile birlikte kendi evinize kira öder gibi sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası’ndan konut kredisi temin etmek için satın almayı düşündüğünüz evin tapusunun fotokopisi, kimliğinizin aslı ve fotokopisi, gelir durumunuzu gösteren belge ile size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurularınız 24 saat içerisinde değerlendirerek sonucu size bildiriliyor.

Güncel konut kredisi kampanyalarına göz atarak, hem bütçeniz, hem de satın almak istediğiniz ev için en uygun konut kredisini bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.