Garanti’ten 5.000 TL Uygun İhtiyaç Kredisi!

Garanti Bankası, Türkiye’de en çok ihtiyaç kredisi veren bankalar arasındaki yerini uzun yıllardır koruyor. Düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan taksit seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği Garanti Bankası’nda sizleri bekliyor.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri ile ödeme planınızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini rahatlıkla oluşturmanıza olanak sağlayan banka, aynı zamanda kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir kefil talebinde bulunmuyor.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi temin etmek için oldukça çeşitli kredi başvurusu kanalları bulunuyor. Bu başvuru kanalları arasında SMS ile kredi başvurusu, mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu, online bankacılık üzerinden kredi başvurusu, ATM üzerinden kredi başvurusu ve şubeye giderek kredi başvurusu seçenekleri yer alıyor.

Size en yakın Garanti Bankası şubesine yanınızda kimliğinizi, gelir belgenizi ve ikâmet adresinizi gösteren faturalardan bir tanesi eşliğinde giderek kredi başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilir, onaylanan kredinizi hemen temin edebilirsiniz.

Garanti Bankası 5.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan 5.000 TL ihtiyaç kredisi temin edip, 24 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız haline aylık faiz oranı yüzde 1,89’a tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı ise 272 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı 23 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Kredi Haberi editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile oluşturulmuştur.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilmek için, Türkiye’de hizmet veren bankalar tarafından düzenlenmiş kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.