Halkbank Kişiye Özel Ödeme Planıyla İhtiyaç Kredisi

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü uzun vade seçenekleri sayesinde bütçenizi yormadan ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Banka uzun vade seçenekleri ve düşük kredi maliyetleri sayesinde ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü ile birlikte borç kapatma, sağlık harcamaları, tadilat masrafları, tatil giderleri, eğitim harcamaları, seyahat masrafları, beyaz eşya alışverişi, mobilya alışverişi, cep telefonu, bilgisayar gibi teknoloji ürünü alışverişi gibi nakit ihtiyacı gerektiren tüm problemlerinizi 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Banka online bankacılık üzerinden kredi başvurusu yaparak haftanın her günü, her saati ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize imkân tanırken; aynı zamanda ATM üzerinden kredi başvurusu, SMS göndererek kredi başvurusu gibi farklı kredi başvurusu seçeneklerini de imkân dahilinde sunuyor.

Halkbank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Maaşını Halkbank’tan Alanlara Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında Halkbank’tan çekeceğiniz 15.000 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,85 olurken; ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 511,18 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme miktarı ise 24 bin 536,42 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 21 Ağustos 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4350-kredi_hesap_detayi?ac=1

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.