Halkbank Maaş Müşterilerine Özel 50.000 TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi

Halkbank, maaşlarını kendi bankasından alan müşterilerinin tüm bireysel ihtiyaçlarına özel 50 bin Türk Lirasına kadar uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Halkbank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Halkbank, kendi maaş müşterilerine özel düşük faiz oranları ve uygun ödeme planlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Sunulan kredi kampanyasının en uzun ödeme planı süresi 36 ay olarak belirlenmiş olup, en kısa ise 3 ay vadelendirme yapılmaktadır.

50 bin Türk Lirasına kadar kredi imkanı sağlayan banka yüzde 2,61’den başlayan faiz oranları uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları temin edilen kredi tutarına farklılık göstermektedir.  25 bin Türk Lirasına kadar kullanılan tüm kredi miktarlarında yüzde 2,61 oranında, 25 bin Türk Lirasından 50 bin Türk Lirasına kadar kredi tutarlarında ise yüzde 2,65 oranında faiz uygulanmaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları piyasa koşullarına göre değişkenlik göstermeyip, banka istediği zaman kişiye göre faizlerde değişiklik yapabilmektedir.

Kredi başvuruları hem banka şubelerinden, hem de bankanın internet sitesiyle birlikte sms atarak yapılabilmektedir. Bankanın internet sitesinden kredi başvurusu yapmak isteyenler kampanyanın bulunduğu ilgili sayfaya gitmeleri, sms göndererek kredi başvurusu yapmak isteyenler ise B24, T.C. kimlik numara, Gelir Bilgisi ve Talep edilen kredi tutarını aralarında bir boşluk bırakarak, sırası ilce girmeleri, devamında ise 3452’ye mesaj atmaları gerekmektedir. Anında kredi başvurusunun onaylanması durumunda ise krediye ilişkin evrakların imzalanması için banka şubelerinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 12 Kasım 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4550-maasini_halkbanktan_alanlar

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.