Halkbank’tan 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi!

Halkbank, düzenlediği yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası ile birlikte taşıt kredisi taksitlerinizi 3 ay erteleme olanağı sunuyor. Arabanızı şimdi alıp, ödemelerinize yaz sonunda başlayabileceğiniz taşıt kredisine dair merak edilen tüm detaylar Kredi Haberi’nde!

Aylık yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları ile birlikte temin edebileceğiniz Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile birlikte hayalinizdeki otomobile şimdi kavuşup, ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekelri içeren Halkbank taşıt kredisi, düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile birlikte Türkiye’deki bankalar tarafından düzenlenen en uygun taşıt kredisi kampanyası olmaya aday!

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Başvurusu

Halkbank’tan Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyası dahilinde taşıt kredisi temin ederek, hayalini kurduğunuz otomobile kavuşmak için, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için temin edilebilen Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi için nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuz, gelir durumunuzu gösteren gelir belgeniz, ikamet adresinizi gösteren adınıza düzenlemiş fatura ve satın almayı düşündüğünüz otomobilin proforma faturası ya da ruhsatı ile birlikte Halkbank’a kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini vasıtasıyla bütçeniz için en uygun kredileri bulmak adına ziyaret edebilirsiniz.