Halkbank’tan Günde 10 TL’ye 10.000 TL Borç Kapatma Kredisi!

Halkbank, hayata geçirdiği Dost İhtiyaç Kredisi ürünü sayesinde, kredi tahsis ücreti ödemeden ihtiyaç kredisi temin edilmesine olanak sağlıyor.

Halkbank, Dost İhtiyaç Kredisi ürünü sayesinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin ederek, nakit sıkışıklığını çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Acil nakit ihtiyacı olması halinde hızlı bir şekilde kredinizi sonuçlandırarak kullanımınıza sunan Halkbank, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları sayesinde tüm nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturuyor.

Halkbank, Dost İhtiyaç Kredisi ürünü kapsamında, kredi tahsis ücreti talebinde bulunmuyor. Diğer bankalardan çektiğiniz ihtiyaç kredilerinizi ve kredi kartı bakiyelerinizi, ekonomik koşullar eşliğinde, düşük faiz oranları ile Halkbank’a transfer ederek, 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlayan kredi ürünü sayesinde borçlarınızı hızlı bir şekilde sonuca kavuşturarak, rahat bir nefes alabilirsiniz.

Kredi başvurusunda gerekli belgeleri yanınızda bulundurarak, kredi tahsis ücretinin ödenmediği Halkbank Dost İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmak için, size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank 10.000 TL Dost İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Diğer bankalarda olan borçlarınızı tek bir çatı altına toparlayarak 48 aya kadar vadelendirmek adına sunulan Dost İhtiyaç Kredisi ürününden 48 ay vade tercihi ile 10 bin Türk Lirası tutarında kredi temin etmeniz halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,38’e tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı dahilinde yapacağınız aylık kredi ödemesi tutarı 303,62 Türk Lirası’na tekabül ederken, yıllık toplam maliyet oranınız yüzde 21,7857’ye, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 14 bin 573,76 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi ödeme planı, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.halkbank.com.tr/4529-dost_ihtiyac

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.