Halkbank’tan Hızlı 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Halkbank, tüm bireysel harcamalar için 15 bin Türk Lirasına kadar hızlı ihtiyaç kredisi sunuyor.

Halkbank Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank, tüm bireysel harcamaları için 15 bin Türk Lirasına kadar azami 36 ay vadeli ödeme planlarıyla hızlı ihtiyaç kredisi sunuyor. Hızlı ihtiyaç kredisi kampanyasına banka şubelerine gitmeden Halkbank internet şubesi, mobil bankacılık, internet sitesi ile birlikte Dialog ve sms kanalları kullanılarak başvuru yapılabilmektedir.

Hızlı ihtiyaç kredisi ile en az 1.000 Türk Lirası, en fazla ise 15 bin Türk Lirası kredi alınabilmektedir. Kredi politikaları kapsamında yapılan kredi başvuruları aynı gün içerisinde değerlendirmeye alınmaktadır. Değerlendirme sonuçları ise banka tarafından müşterilere sms ile gönderilmektedir. Aynı zamanda kredi başvuruları bankanın bireysel internet şubesi ve mobil şubesinden başvurular menüsünde yer alan başvurum ne aşamada adımından takip etmek mümkündür.

Kişiler kredi kullanımı esnasında otomatik ödeme talimatında bulunarak aylık taksitlerini vadesiz hesaplarından otomatik olarak ödeyebilmektedirler.

Kredi geri ödemeleri kişilerin bütçelerine uygun düzenlenip, aylık eşit taksitli ödeme planlarına ek olarak ara ödeme gerçekleştirebilir, krediyi tamamen de kapatabilirler. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,50’den başlayıp, sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenlerin KREDI, T.C. kimlik no, gelir bilgisi ve talep edilen kredi tutarını sırasıyla aralarında bir boşluk bırakarak yazmaları, 3452’ye mesaj atmaları gerekmektedir.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 9 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4572-hizli_kredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.