HSBC Son Sürat Taşıt Kredisi Kampanyası İle 48 Ayda Otomobil Almak Mümkün!

HSBC’nin „Son Sürat Taşıt Kredisi“ ile hayalini kurduğunuz arabaya sahip olabilir ve arabanızın keyfini sürebilirsiniz. HSBC müşterilerine uygun faiz oranlı finansman sağlamaya devam ediyor. Sahip olmak istediğiniz arabaya HSBC’nin taşıt kredisi ürünü ile ulaşabilirsiniz.

Banka kredi hizmeti kapsamında 48 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Avantajlı faiz oranı ile kullanacağınız krediyi, bankanın sağladığı otomatik ödeme, erken ödeme, ara ödeme gibi imkanlar dahilinde sıkışmadan ödeyebilirsiniz. Banka Son Sürat Taşıt kredisi dahilinde hem sıfır km hem de ikinci el araç satın alımları için likidite sağlayabilmektedir.

Aylık Yüzde 1,25 Faiz Oranı!

HSBC söz konusu kredi ürünü kapsamında satın alınacak olan 0 km aracın nihai değerinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının ise yüzde 50’sini finanse edebilmektedir.

Kredi konusu araç ikinci el ise aracın kasko değerinin azami yüzde 70’ine kadar finansman kullanılabilmektedir. Kefilsiz olarak sağlanan kredi ürününde sadece kredi konusu aracın rehni yeterlidir. Banka bahse konu taşıt kredisi uyarınca aylık yüzde 1,25 faiz oranı ile finansman imkanı sağlamaktadır.

Son Sürat Taşıt Kredisi koşullarına göre müşteri sağladığı finansman tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti ödemektedir. Müşterinin talebi olması durumunda hayat sigortası yapılabilmekte ve vade boyunca geçerli olacak şekilde düzenlenen sigortanın poliçe primi ödemesi uygun fiyatlı ve tek seferde olacak şekilde düzenlenebilmektedir.

Kredi dahilinde 15 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 1,25 faiz oranından yararlanacaktır. 36 ay vade ile kullanılan kredi aylık takribi 543 Türk Lirası taksitlerle ödenecektir. Vade sonunda toplam 19 bin 523 Türk Lirası civarında ödeme yapılmış olacaktır. Kullanılan kredinin yüzde 0,5’i olan 75 Türk Lirası ise dosya masrafı olarak banka tarafından tahsil edilecektir. Kredi dahilinde finansman sağlamak ve size uygun faiz oranları hakkında bilgi almak için HSBC şubeleri ile şahsen görüşülebilinir.