HSBC’den İhtiyaç Kredisi!

HSBC, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte yaz aylarında yapacağınız masraflarınız için ihtiyaç duyacağınız nakit desteğini şimdiden temin etmenize olanak sağlıyor. İşte HSBC’nin ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

HSBC Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte yaz aylarında karşınıza çıkabilecek dekorasyon masrafları, tadilat masrafları, seyehat masrafları, eğitim masrafları, tatil masrafları gibi tüm masraflarınız için düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi türü olan HSBC Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına; HSBC internet şubesi üzerinden, HSBC mobil uygulaması üzerinden, HSBC Bankası’na ait ATM’ler üzerinden, HSBC müşteri hizmetlerini arayarak ya da size en yakın HSBC Bankası şubesini yanınızda gerekli belgeler ile birlikte ziyaret ederek temin edebilirsiniz.

HSBC Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

HSBC Bankası’ndan ihtiyaç kredisi temin etmek için, nüfus cüzdanınız, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz, ikâmet adresinizi gösteren ve son 2 ayda düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarınızdan bir tanesi ile birlikte size en yakın HSBC Bankası şubesini ziyaret edere kredi başvurusu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, bankalar tarafından düzenlenmiş ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için düzenlenmiş en uygun ihtiyaç kredisini tespit ederek temin edebilirsiniz.