HSBC’den Kefilsiz Taşıt Kredisi Fırsatı!

HSBC, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için kefilsiz taşıt kredisi sunarak hayalinizdeki otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. İşte detaylar!

HSBC bankası, hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için taşıt kredisi sunuyor. Hayalinizdeki otomobile sahip olabilmeniz için 48 aya varan vade seçeneği eşliğinde finansman sağlayan HSBC bankası, ikinci el otomobil kredileri için kasko değerinin yüzde 70’ine tekabül eden kısmına kadar kredi kullandırıyor.

Sıfır Kilometre Araç İçin Taşıt Kredisi

Eğer satın almak istediğiniz otomobil sıfır kilometre bir otomobil ise, size teslim edilen proforma faturada yazan tutarın 50 bin Türk Lirası’na tekabül eden kısmının yüzde 70’ini, 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde kalan kısmın ise yüzde 50’sini olacak şekilde finansman sağlıyor.

Kefilsiz Taşıt Kredisi HSBC’de!

Taşıt kredisinde herhangi bir kefil talebi olmayan HSBC, satın alacağınız taşıt üzerine rehin koyarak finansmanınızı size sunuyor. 48 aya varan vade seçeneği eşliğinde taşıt kredisi sunan HSBC, ikinci el otomobil alımlarında maksimum 8 (sekiz) yaşındaki otomobillere finansman sağlıyor.

Aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması yapan HSBC bankası, kredi tutarının yüzde 0,5’ine tekabül eden kısım kadar kredi tahsis ücreti talep ediyor.

Siz de güncel kredi kampanyalarına göz atarak acil nakit ihtiyacınızı pratik ve ekonomik çözümler ile karşılamak isterseniz, internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyebilirsiniz