ICBC Turkey’den Avantajlı Yeni Arabam Taşıt Kredisi!

Satın alınacak yeni arabanın heycanını paylaşmak adına ‚Yeni Arabam Kredisi‘ adı verilen ICBC Turkey taşıt kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobil için gerekli nakit desteğini temin edebilirsiniz.

ICBC Turkey, sıfır kilometre otomobiller için anahtar teslim bedelinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmın yüzde 70’ine kadar, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi olanağı sağlarken, ikinci el olarak satın alınacak otomobillerin de yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan ICBC Turkey Bankası, aynı zamanda trafik sigortası, kasko gibi uygulamaları da kredi vade süreciniz boyunca taksitlendirmenize olanak sağlıyor.

Hem sıfır, hem de ikinci el araçlar için temin edilebilen taşıt kredisi sadece Türk Lirası cinsinden temin edilebiliyorken, aynı zamanda taşıt kredisi ile birlikte kasko uygulaması yaptıran müşterilere daha avantajlı taşıt kredisi faiz oranları sunuluyor.


ICBC Turkey 25.000 Türk Lirası Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

ICBC Turkey, taşıt satın alma aşamsında temin edilecek 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneğinde aylık uygulanacak yüzde 1,14 oranındaki taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte aylık 713,84 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Bu kredi hesaplaması, 7 Eylül 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

https://icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-hesaplama/Kredi-Hesaplama/396/1094/0

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtası ile bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi türleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, sizin için en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.