ICBC Turkey’den Hesaplı İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uzun vade koşulları ve uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlamanıza olanak sağlıyor. İşte ICBC Turkey’in ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

ICBC Turkey 48 aya varan vade sçeenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaç kedisi olanağı sağlıyor. Ödeme planınızı bireysel olarak özel oluşturabileceğinizICBC Turkey ihtiyaç kredisi kampanyasında, uzun vade tercihleri yaparak ihtiyaç kredinizi temin edebilrsiniz.

ICBC Turkey ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında nüfus cüzdanınızın, sürücü belgenizin ya da apasaportunuzun yanınızda olmasını talep ediyor. Aynı zamanda güncel gelir belgenizin de yanınızda olmasını talep eden  ICBC Turkey Bankası, ikâmet adresinizin belirlenmesi için de son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturanızın yanınızda olmasını talep ediyor.

İhtiyaç Kredisinde İpotek Olanağı

ICBC Turkey Bankası, ihtiyaç kredisi vadenizin ve miktarınızın uzatılması aşamasında sizden sahip olduğunuz bir gayrimenkulün ipoteğini getirmeniz için de olanak sağlıyor. İpotek tesisi gerçekleştirerek hem kredi vadenizi uzatabilir, hem de temin edebileceğiniz kredi tutaırnı yükseltebilirsiniz.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın ICBC Turkey Bankası şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki kredileri inceleyerek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin edebilirsiniz.