İkinci El Araçlarda 10 Yaşına Kadar Kredi Fırsatı Garanti Bankası’nda!

Garanti Bankası sıfır kilometre araç almak için olanakları el vermeyen müşterilerini de düşünerek son derece faydalı bir kampanya hazırladığını duyurdu. Bankanın taşıt kredisi kampanyası dahilinde 10 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için likidite desteği edinilebilmektedir.

Anlaşmalı Sigorta Şirketiyle Çalışanlara Faiz İndirimi!

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyası uyarınca müşterilerine maksimum 100 bin Türk Lirasına kadar kredi olanağı tanımaktadır. Bankadan finansman desteği alınırken, satın alınacak taşıtın değeri önem arz etmektedir. Zira Garanti Bankası, değeri 50 bin liraya kadar olan araçların yüzde 70’ine kadar nakit desteği sağlarken; 50 bini aşan değerdeki araçların bu meblağı aşan kısmının yüzde 50’sine kadar likidite sunmaktadır.

Şöyle ki; 60 bin Türk Lirası değerinde ikinci el bir taşıt almak isteyen müşteri; 50 bin Türk Lirasının yüzde 70’ine tekabül eden 35 bin Türk Lirası meblağ ile birlikte limit üzeri olan 10 bin Türk Lirası’nın yüzde 50’sine denk gelen 5 bin Türk Lirası tutarın toplamı kadar kredi kullanabilecektir. Yani 60 bin Türk Lirası değerindeki bir araç için kullanılabilecek azami kredi tutarı 40 bin Türk Lirasıdır.

Kampanya dahilinde maksimum 48 Aya kadar vade olanağı sunulan müşteriler aylık yüzde 1,44 oranında faize tabi olacaklardır.

Garanti Bankası’ndan kredi kullanarak otomobil almak isteyen bir müşteri kasko yaptırmak mecburiyetindedir. Bankanın anlaşmalı olduğu sigorta şirketinden kasko yaptıran müşterilere yüzde 0,05 oranında faiz indirimi sağlanmaktadır.