ING Bank’tan 1,04 Faizli Taşıt Kredisi!

Hayalini kurduğunuz otomobil ister sıfır kilometre olsun, ister ikinci el olsun; ING Bank aylık yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. İşte ING Bank Taşıt Kredisi kampanyasına dair merak ettiğiniz tüm detaylar!

ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Taşıt Kredisi başvuru aşamasında herhangi bir kefil şartı aramayan ING Bank, satın alacağınız otomobil üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. Türkiye’nin en çok kampanya düzenleyen ve en ekonomik faiz oranlarını sunan bankalarından bir tanesi olan ING Bank, taşıt kredisi kampanyasında aylık yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranları maksimum aylık yüzde 1,44’e kadar yükseltilerek sunuluyor.

ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri

ING Bank’tan hem sıfır kilometre otomobiller, hem de sekiz yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için temin edebileceğiniz taşıt kredisi için en az 3, en fazla 48 ay vade seçeneği tercihinden faydalanabilirsiniz. Temin edeceğiniz kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden ING Bank, taşıt kredisi kampanyasında satın alacağınız otomobil değerinin ilk 50 bin Türk Lirası’nın yüzde 70’i, 50 bin Türk Lirası’ndan fazla olan kısmın ise yüzde 50’si kadar finansman desteği sağlıyor.

Siz de hayalini kurduğunuz otomobile bir an önce sahip olmak için size en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek taşıt kredisi başvurusunu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki taşıt kredilerini inceleyerek size en uygun taşıt kredisini bulabilirsiniz.