ING’den 5 Dakikada Onaylanan Kredi!

ING Bank, internet üzerinden yapılan kredi başvurularında onay süresini 5 dakikaya kadar düşürerek, acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretiyor.

Herkesin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skoruna göre faiz uygulaması yaparak Türk bankacılık sektöründe yeni bir çığır başlatan ING Bank, düzenlediği kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaç sahiplerine pratik çözüm sunuyor. ING Bank’a ait resmi internet sitesi üzerinden pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz kredi başvurusu sonrasında, 5 dakika içerisinde ihtiyaç kredisi başvuru sonucunuz cep telefonunuza SMS olarak iletiliyor.

Aylık yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları eşliğinde temin edebileceğiniz ING Bank ihtiyaç kredisi ile birlikte ödemelerinizi 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde taksitlendirebilirsiniz. Türkiye’nin en çok kredi veren bankalarından bir tanesi olan ING Bank, düzenlediği bu kredi kampanyası ile birlikte nakit ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretiyor.

ATM’den ve Migros’tan Kredi Başvurusu

Eğer nakit ihtiyacınız dışarda ya da internetsiz bir zamanınızda lüzumlu olursa size en yakın ING Bank ATM’sinden pratik bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Migros Alışveriş Merkezlerinde yer alan ING Bank görevlileri de sizin cep telefonunuzdan SMS göndererek başvuru yapmanıza olanak sağlıyor.

Siz de acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek istiyorsanız, internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak sizin ve bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.