İş Bankası Kasım Ayına Özel Sıfır Kilometre Araçlarda Faiz Oranını İndirdi: Yeni Kampanya!

Taşıt almak isteyen ancak yeterli maddi olanağa sahip olmayan vatandaşlar için müjde gibi bir haber geldi. İş Bankası sadece kasım ayına özel taşıt kredisi faiz oranlarında indirme gittiğini duyurdu. Yeni kampanya dahilinde çok avantajlı faiz oranları mevcut.

İş Bankası taşıt kredisi kampanyası uyarınca 40 bin Türk Lirası meblağa kadar aylık faiz oranını yüzde 1,20 oranından yüzde 1,10 oranına indirdi. Bu indirim sayesinde kredi ile araç alacak vatandaşların karşılaşacağı faiz yükü önemli oranda azalmış olacak.

48 Aya Kadar Vade İle 40 Bin Liraya Kadar Kredi Fırsatı!

İş Bankası’ndan taşıt kredisi kampanyası kapsamında finansman desteği alarak sıfır kilometre araç satın almak isteyenler; borçlarını 48 aya kadar vadelendirme olanağına sahiptirler. 48 ay vadeye kadar bütün vade seçenekleri için banka tarafından aylık yüzde 1,10 oranı belirlenmiştir.

Kampanyada avantajlı faiz oranlarının sağlandığı maksimum meblağ olan 40 bin Türk Lirası likidite desteğini 48 ay vade ile kullanan bir müşteri; borcunun tamamını ödemek için bankaya her ay 1.131 Türk Lirası taksitler halinde ödeme yapması gerekmektedir.

İş Bankası krediden yararlanmak isteyen müşterilerinden, kullandıkları kredi meblağının binde beşi oranında dosya masrafı almaktadır. Kampanya 30 Kasım’da sona ereceğinden sıfır araç almak isteyen müşteriler acele etmelidir. Bu kampanyadan yararlanmak için İş Bankası; müşterinin kendisinden kullanımda olan bir banka kartı yahut kredi kartının olmasını istemektedir.