İş Bankası’ndan Anında Onaylanan 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Yaz ayları geldi çattı. Masraflar arttı. Ne yapacağınızı artık hiç düşünmeyin. İş Bankası, anında onaylanan 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ile birlikte imdadınıza koşuyor!

Türkiye İş Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretiyor. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden gerçekleştireceğiniz başvurularda anında onay sistemini geliştiren Türkiye İş Bankası, başvurunuzun ortalama 1 saatlik süre içerisinde onaylanmasını sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz nakiti anında hesabınıza aktarıyor.

Türkiye İş Bankası SMS’le Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankası cep telefonunuzla SMS göndererek kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek NAKİT yazıp, boşluk bırakıp, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelir miktarınızı yazarak 4402’ye SMS göndererek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

24 Ay Vadeli 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası’na gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurularında 5 bin Türk Lirası tutarında talep edeceğiniz miktarı 24 ay vade seçeneği ile ödeme planına sunduğunuzda aylık taksit miktarınız 250 Türk Lirası’na tekabül ederken, faiz oranınız ise aylık yüzde 1,27 oranında olacak.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.