İş Bankası’ndan Bayramda İhtiyaç Kredisi

Bayram yaklaşırken beraberinde, mutluluğu, sevinci ve güzel şeyleri getirir. Birçok aile, akraba, torun torba biraraya gelerek aile olmanın keyfini sürer. Bayramda ihtiyaçlar da haliyle artacaktır. Bayramda alınan giysiler, bayram hazırlıkları, belki de yeni bir eşya bütçenizi zorlayabilir.

İş Bankası’ndan Bayramda İhtiyaç Kredisi ile bu sorunları dert etmek zorunda kalmıyorsunuz. İhtiyaçlarınıza hızlı çözümler üreten banka, sizlerin dar zamanda gelen nakit problemlerinize 36 aya varan taksitlendirmeler getiriyor.

20 Eylül 2016 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek olan kampanya, Geleneksel Bayram Kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası, %1,27’den başlayan faiz oranları içermektedir. Kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vade süresine göreyse bu oranlar %1,35’e kadar çıkabilmektedir. 1.300’ü aşkın şubesiyle hizmet veren bankanın ihtiyaç kredisi sizlere hızlı kredi başvurusu olanağı sağlıyor.

Dilerseniz SMS ile Nakit, TC Kimlik No, Kredi Tutarı, Aylık Gelir yazarak aralarında boşluklarla 4402’ye başvurular gerçekleştirilebilir. Ayrıca kredi başvurusu için; internet şubeleri, bankamamatikler, telefon şubeleri, İş Bankası mobil uygulamaları, şubelerde kullanılabilir. Krediniz belirli faiz oranları ve vadelerdeyse günlük 6 TL’den başlayan taksitler içermektedir.

Günlük 6 TL’lik ihtiyaç kredisi fırsatı, 5 bin TL’lik 36 ay vadeli örnek kredi içindir. %1,35’lik faiz oranlarıyla 1096 günlük geri ödeme süresinde günlül 6,05 TL’lik ödemeler söz konusudur.

Bankanın bayram kredisi için belirttiği kredi üst limiti 50 bin TL’dir. Maksimum vade süresi ise 36 ay olarak belirtilmiştir. Örnek ödeme planları için bankanın kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.