İş Bankası’ndan Online Kredi Başvurusunda Anında İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası, internet üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvuruları için anında onay sistemini geliştirerek, acil nakit ihtiyacı yaşayacağınız durumlarda en uygun çözümü sunmayı hedefliyor. İşte Türkiye İş Bankası tarafından sunulan Anında Kredi kampanyasına dair merak edilen detaylar!

Maksimum 25 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi başvurularına çözüm sunan Türkiye İş Bankası, hem İşCep isimli mobil uygulama üzerinden, hem de Türkiye İş Bankası’na ait internet şubesi üzerinden gerçekleştirilecek ihtiyaç kredisi başvurularında, şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

İnternet şubesi üzerinden gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu için Kredilerim kategorisi altında yer alan Hızlı Kredi kategorisini ziyaret etmenize olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, İşCep isimli mobil uygulama üzerinden de Krediler kategorisi altında yer alan Hızlı Kredi kategorisini ziyaret ederek kredi başvurunuzu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.


48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, haftanın her günü ve her saati kredi başvurusu gerçekleştirmeniz için de olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan Anında Kredi kampanyası altında temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık faiz oranı 1,29’a tekabül ederken, aylık eşit taksit tutarınız da 506 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı hesaplaması, 7 Temmuz 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/aninda-kredi/Sayfalar/aninda-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, tüm bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyip, bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini tespit edebilirsiniz.