İş Bankası’ndan Tam 2 Milyon Liraya Kadar Konut Kredisi Kampanyası!

İş Bankası düzenlediği konut kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine hem uygun faiz oranı sunmakta, hem de kullanılabilecek kredi meblağını yükselterek müşterilerinin istedikleri evi almalarına olanak tanımaktadır.

İş Bankası ev kredisi kampanyasından yararlanarak ev sahibi olmak isteyen müşteriler 2 milyon Türk Lirasına kadar likidite edinme imkanına sahiptirler. Banka söz konusu kampanya dahilinde faiz oranlarını da gayet uygun seviyede tutmuş ve aylık yüzde 0,90 olarak tayin etmiştir.

Kredi Tahsis Ücreti Binde 5! Azami Vade 120 Ay!

Ev kredisi kampanyasından yararlanarak konut sahibi olmak isteyen müşteriler 120 aya kadar vade seçeneği ile borçlarını geri ödeme olanağına sahiptirler. İş Bankası 120 aya kadar kredi kullanımları için faiz oranını aylık yüzde 0,90 olarak belirlemiştir.

Müşterilerden kullandıkları kredi tutarının binde beşi oranındaki meblağ, kredi tahsis ücreti olarak tahsil edilmektedir. Dosya masrafı de denilen bu ücret 100 bin Türk Lirası finansman çekildiğinde 500 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Ayrıca müşteriden hayat sigortası ve konut sigortası poliçe prim ücretleri de tahsil edilmektedir. Ekspertiz ücreti ile DASK poliçe prim ücreti de müşteri sorumluluğundadır.

Bankadan 100 bin Türk Lirası kredi desteği alan bir müşteri borcunu 120 ay vadede geri ödemek isterse; bankaya kerdi vadesi boyunca her ay 1.367 Türk Lirası kredi taksiti ödemesi yapması gerekecektir.