Kefilsiz, 20.000 TL PTT Emekli Kredisi Aktif Bank’tan!

Aktif Bank, acil nakit ihtiyacı olan emekli müşterilere uygun faiz oranları ile PTT Emekli Kredisi Kampanyası düzenledi.

Aktif Bank PTT Emekli Kredisi Kampanyası faiz oranları sabit olarak belirlenmiştir. Yüzde 1,89 oranında ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulana banka, 48 ay vadeye kadar ödeme planları sunmaktadır.

Kefilsiz ve şartsız emekli kredisi imkanı sunan banka, müşterilerine en uygun ödeme planlarını hazırlamaktadır.

Maaşını PTT iş yerlerinden alan emekli bireyler için kredi imkanı sunan Aktif Bank, 60 bin Türk Lirasına kadar finansman vermektedir.

Emekli kredisi kampanyası başvuruları PTT şubelerinden yapılabildiği gibi yine ödemelerde aynı şekilde PTT şubelerinden yapılabilinmektedir.

20.000 TL PTT Emekli Kredisi

Aktif Bank PTT Emekli kredisi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 20 bin TL tutarında finansman alan bireylerin aylık kredi ödemesi 637,53  Türk Lirası, yüzde 1,89 faiz oranı ile vade sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 30 bin 601,35 Türk Lirası olmaktadır. Ayrıca kredi dosya masrafları için de 100 Türk Lirası değerinde kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 14 Kasım 2017 Salı günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.