Kefilsiz 80.000 TL Konut Kredisi Garanti Bankası’nda!

Garanti Bankası, bünyesindeki mortgage uzmanlarıyla bütçeniz ve satın almayı düşündüğünüz ev için en uygun konut kredisi ürününü sunuyor. İşte Garanti Bankası tarafından düzenlenen  aylık yüzde 1,17 faizli konut kredisi ürünü hakkında tüm detaylar!

Garanti Bankası konut kredisi için bünyesinde bulundurduğu mortgage uzmanlarıyla birlikte hem satın alacağınzı ev, hem de bütçeniz için en uygun kredi ürünleri hakkında kapsamlı bir destek sunuyor. Oturmak için, yatırım için alacağınız konut tipine göre hem danışmanlık, hem de finansman desteği sağlayan Garanti Bankası, kefilsiz bir şekilde konut kredisi çekmenize de imkân tanıyor.

Size en yakın Garanti Bankası şubesine yanınızda nüfus cüzdanınızı, ikâmet adresinizi gösteren belgenizi, satın alacağınız konutun tapusunun fotokopisini ve gelir belgenizi alarak gidip, konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.


Garant Bankası 80.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan 80 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi başvurunuz için ödeme planınızı 120 ay vade seçeneğini ile hazırlatmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,17 olurken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da bin 244,06 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi hesaplaması 25 Eylül 2017 Pazartesi günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı ile Kredi Haberi sitesi için özel hazırlanmıştır.

https://www.garantimortgage.com/mortgage-araclarim/odeme-planim-nasil-olacak.aspx

Aynı zamandai nternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edip; bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.