Konut Kredinizi Ziraat Bankası’na Transfer Edin!

2016 yılında konut kredisi alanında en fazla finansman sağlayan banka olarak bir başarıya daha imza atan Ziraat Bankası, şimdi de farklı bankalardan temin ettiğiniz konut kredinizi Ziraat Bankası’na taşımanıza olanak sağlıyor.

Ev hayali kuran herkesin, hayallerini gerçekleştirebilmesi için olanaklar sağlayan Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde farklı bir bankadan temin ettiğiniz konut kredisini transfer etmenize olanak sağlıyor.

120 aya varan uygun vade koşulları sunan Ziraat Bankası satın aldığınız konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar tekabül eden kısım için finansman sağlıyor. Konut kredisi transferi için kefil şartı aramayan Ziraat Bankası, krediye konu olan gayrimenkulün üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, kredinizi güvence altına alıyor.

Transfer edilen konut kredisinin vadesi boyunca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası (DASK)’ı zorunlu tutan Ziraat Bankası, ön kefil şartı aramamakla birlikte gerekli gördüğü durumlarda teminat talebinde bulunabiliyor.

Siz de konut kredinizin taksit tutarını azaltmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredinizin transfer hesaplamasını yaptırabilir, 120 aya varan vade seçeneklerinden kendinize en uygun olanını tercih ederek konut krediniz için ekonomik bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak, sizin için en ekonomik krediyi bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.