Konut Satın Alacaklara Avantajlı Konut Kredisi Burgan Bank’ta!

Burgan Bank, düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte konut satın alım aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı konut kredisi faiz oranları ve 120 aya kadar uzayabilen taksit dönemi seçenekleri ile temin etmenize olanak sağlıyor.

Kendisine ait bir eve sahip olmanın hayalini kuranlar için 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile konut kredisi sunan Burgan Bank, aaylık yüzde 1,29’dan başlayan konut kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyulan nakit desteğini sunuyor.

Satın alınacak ev için hazırlanacak ekspertiz raporunun yüzde 80’ine kadar konut kredisi temin edilmesine olanak sağlayan Burgan Bank, konut kredisi başvurusu aşamasında ön kefil şartı sunmuyor. Burgan Bank, satın alınacak konut üzerine ödemeler bitene kadar ipotek tesisi gerçekleştirerek konut kredisi için gerekli teminatı sağlamış oluyor.

Banka, aynı zamanda zorunlu deprem sigortası, hayat sigortası gibi ödemelerinizi de kredi vade süreciniz boyunca taksitlendirmenize olanak sağlıyor.

Burgan Bank 120 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi

Burgan Bank’tan 120 ay vade seçeneği ile 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi temin etmeniz halinde aylık uygulanacak yüzde 1,29 oranındaki sabit faiz oranları eşliğinde aylık taksit tutarınız bin 643 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 7 Eylül 2017 Perşembe günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/konut-kredisi.aspx

Aynı zamanda bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun krediyi belirlemek adına internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE