Küçük Harcamalar İçin TEB’den Masrafsız Kredi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), düşük meblağlı ihtiyaçları için kredi kullanmak isteyen vatandaşlara masrafsız kredi kampanyası hazırladı. Banka tarafından hazırlanan kredi kapsamında müşterilere 3 bin Türk Lirası likidite olanağı sağlanıyor.

Masrafsız kredi kampanyası uyarınca Türk Ekonomi Bankası’ndan uygun faiz oranı imkanı tanınmakta. Banka tarafından bu kampanya dahilinde müşterilere aylık yüzde 1,15 faiz oranı tatbik edilmektedir. Masrafsız kredi kapsamında banka vade süresini 12 ay olarak tayin etmiştir.

TEB’in Masrafsız Kredisinde Her Şey Sabit!

TEB tarafından “3.000 TL İhtiyaç Krediniz” ismiyle duyurulan kampanya uyarınca müşterilere sunulan her şey sabittir. Şöyle ki; müşteri masrafsız kredi kampanyasında bankadan 3 bin Türk Lirası kredi kullanabilmektedir. Bu meblağın altında ya da üstünde bu kredi kampanyasında likidite olanağı sunulmamaktadır.

Bununla birlikte kredi kampanyası dahilinde müşteriye önerilen vade de 12 ay olarak sabitlenmiştir. Müşteri aldığı 3 bin Türk Lirası krediyi 12 ay vadede bankaya geri ödemek durumundadır. Her ayrıntının net olmasını isteyen vatandaşlar için uygun olan TEB masrafsız ihtiyaç kredisinde faiz oranı da aylık yüzde 1,15 düzeyinde sabittir.

Günde 9 Lira Taksitle Kredi Fırsatı!

TEB tarafından sunulan masrafsız ihtiyaç kredisinden yararlanarak 3 bin Türk Lirası finansman edinen bir müşteri, bankaya 12 ay boyunca her ay 273’er Türk Lirası tutarında kredi taksitleri ödemek durumundadır.

Kredi tahsis ücreti olarak bankaların müşterilerden tahsil ettiği ve halk arasında dosya masrafı olarak da adlandırılan ücret, bu kredi ürününde bulunmamaktadır. Bununla birlikte banka tarafından 134 Türk Lirası sigorta ücreti müşteriye yansıtılmaktadır.

Kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 17,878 olarak yansıyacaktır. Vade sonunda müşterinin bankaya ödediği toplam ücret 3 bin 276 Türk Lirası olacaktır.