Kuveyt Türk’ten 5 Yaşına Kadar Araç Finansmanı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, düzenlediği araç finansmanı kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobil için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya  varan vade seçenekleri ile birlikte sunuyor.

Türkiye’nin katılım bankacılığı alanında hizmet veren önemli bankalarından bir tanesi olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, otomobil sahibi olmak yönünde hayal kuran vatandaşların hayallerini gerçekleştirmesi için gerekli nakit desteğini sağlıyor.

Hem sıfır, hem de ikinci el otomobiller için ihtiyaç duyulan finansmanı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, ikinci el otomobillerde en fazla 5 yaşına kadar olan otomobiller için finansman desteği sağlıyor. Hem sıfır, hem de ikinci el otomobillerin sahip oldukları değerlerin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70 oranında finansman sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısım için de yüzde 50 oranında finansman desteği sağlayarak, nakit ihtiyacınız çözüm üretiyor. Temin ettiğiniz finansman tutarını 48 aya kadar vadelendirmenize ve kolay bir ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, otomobillere ek olarak aynı zamanda motosiklet alımınız için de gerekli finansman desteğini sağlıyor.

Siz de Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan taşıt finansmanı temin etmek için gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine girerek bütçeniz için en uygun taşıt kredisini bulabilir ve diğer bankalar tarafından düzenlenmiş kredi kampanyalarına göz atarak tercih ettiğiniz kredi türüne kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.