Kuveyt Türk’ten Yaza Özel İhtiyaç Finansmanı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası düzenlediği ihtiyaç finansmanı kampanyası ile birlikte tatil, seyahat, hac ve umre, tadilat gibi tüm masraflarınız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde eviniz ya da kendiniz için yapacağınız masraflarda nakit sorunu yaşamamanız adına ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. Tadilat, dekorasyon, hac, umre, seyehat, tatil, sağlık, eğitim gibi tüm masraflarınız için pratik bir şekilde temin edebileceğiniz ihtiyaç finansmanı, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda 48 aya varan vadelerle tercih edilebiliyor.

Türk Lirası, Dolar ve Euro cinsinden temin edilebilen ihtiyaç finansmanı, uygun kâr payı oranları ile birlikte 48 aya kadar vadelendirilebiliyor. Katılım bankacılığı prensipleri eşliğinde temin edebileceğiniz bu finansman türü ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hac ve umre, seyahat ve eğitim için farklı kâr payı uygulaması yapan Kuveyt Türk Katılım Bankası, finansman başvurunuzu ortalama 24 saatlik süre zarfı içerisinde sonuçlandırarak tarafınıza bilgi veriyor. 

Kuveyt Türk Katılım Bankasından finansman temin etmek için yanınıza nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuz, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi göstere belge ile birlikte size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankasına giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun faiz oranını içeren ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.