Odeabank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Devam Ediyor!

Odeabank tarafından düzenlenen, günde 3 Türk Lirası’ndan başlayan taksitlerle geri ödeme seçeneği barındıran 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için kampanya 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte devam ediyor.

Odeabank tarafından gelir belgesi talep edilmeden temin edilebilen bir ihtiyaç kredisi türü olan Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi, aylık yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin edilmeye devam ediliyor.

Tadilat masrafları, sağlık masrafları, eğitim masrafları, seyehat masrafları, tatil masrafları, bayram masrafları gibi birçok masrafınız için temin edebileceğiniz Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları içeriyor.

Kredi başvuru aşamasında gelir belgesi talep etmeyen Odeabank, sadece nüfus cüzdanınız ile size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor. Aynı zamanda NAKIT yazıp, boşluk bırakıp T. C. kimlik numaranızı yazıp, 8444’e göndererek Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredis’ne SMS’le başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi ve Odeabank Mobil Şube üzerinden de gerçekleştirebileceğiniz kredi başvurusu sonrasında sonucunuzun onaylanması halinde size en yakın Odeabank şubesinden naktinizi temin edebilecğeiniz gibi aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.