Odeabank’tan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi!

Odeabank, hayalini kurduğunuz hem sıfır kilometre, hem de ikinci el otomobiller için ihtiyacınız olan finansmanı karşılamak adına taşıt kredisi kampanyası sunuyor. İşte Odeabank taşıt kredisine dair merak edilen tüm detaylar!

Odeabank, hayali kurarak sahip olmak istediğiniz hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için ihtiyaç duyduğunuz finansman için uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde taşıt kredisi olanağı sağlıyor.

Türkiye’nin en çok kampanya düzenleyen ve en çok kredi veren bankalarından bir tanesi olan Odeabank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. Herhangi bir kefil şartı talep etmeyen odeabank, satın alacağınız otomobil üzerine rehin tesisi gerçekleştirerek, taşıt krediniz için gerekli finansmanı sağlıyor. Aynı zamanda satın alacağınız otomobilin zorunlu trafik sigortasını ve kaskosunu da kredi süreciniz boyunca vadelendirmenize olanak sağlayan Odeabank, satın alacağınız otomobil sıfır ise proforma fatura bedelini, ikinci el ise de kasko değerini merkeze alarak kredi tutarınızı hesaplıyor.

Satın alacağınız otomobilin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70 oranında, 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde kalan kısım için ise yüzde 50 oranında finansman sağlayan Odeabank, maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapıyor. Sadece Türk Lirası cinsinden temin edebileceğiniz Odeabank taşıt kredisi için gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Odeabank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Satın alımınızda kullanmak üzere bütçeniz için en uygun taşıt kredisini bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki kredilere göz atabilirsiniz, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.