Odeabank’tan Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi!

Odeabank düzenlediği „Nakit Hazır“ ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte yaza girerken tüm masraflarınız için acil nakit sıkışıklığınızı çözüme kavuşturuyor. İşte Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Odeabank, günlük 3 Türk Lirası’ndan başlayan avantajlı faiz oranları ile birlikte ve 48 aya varan vade seçenekleriyle ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. Aylık yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ile temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi için ister Odeabank şubelerine kredi başvurusu yapabilirsiniz, isterseniz de SMS ile Odeabank’a kredi başvurunuzu iletebilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır SMS Başvurusu

Cep Telefonunuzdan SMS bölümüne girerek, büyük harflerle NAKIT yazıp, boşluk bırakıp, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazarak 8444’e göndererek ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Odeabank’tan temin edeceğiniz krediler için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde;

  • 3 bin Türk Lirası tutarındaki kredi başvurunuz aylık yüzde 1,29 oranında faiz ile değerlendirilerek 89 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planı oluşturuluyor.
  • 10 bin Türk Lirası tutarındaki kredi başvurunuz aylık yüzde 1,29 oranında faiz ile değerlendirilerek 297 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planı oluşturuluyor.

Siz de size en yakın Odeabank şubesine giderek ya da SMS ile başvuru yaparak Odeabank’tan ihtiyaç kredisi temin edebilir ya da internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulabilirsiniz.